Esperal Krokowa

Nasza klinika działa na obszarze największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Krokowej. Chcąc sprostać wymaganiom naszych pacjentów każdego dnia zwiększamy standardy naszych usług medycznych w każdej naszej klinice. Najważniejsze jest dla nas dobro osoby chorej, z tego powodu, bezustannie zwiększamy sieć naszych placówek. Zależy nam by oferowane przez nas leczenie było jak najbardziej przyjazne dla osób uzależnionych i żeby nikt nie musiał martwić się odległością. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale również przeprowadzamy kompleksową obsługę od początku trwania leczenia i get jego zakończenia. Oprócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię.

Nasza klinika znajduje się niedaleko Krokowej. Wyróżnia nas ponadczasowa placówka, w której pracownicy to ludzie pracujący z powołaniem. Kadra naszego ośrodka to profesjonaliści o wielkim sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W przychodni oferujemy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe m.in implantujemy esperal disulfiram. Świadectwem oferowanego przez nas profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Krokowej, która nam zaufała i wygrała z nałogiem alkoholowym.

esperal Krokowa

Wszywka alkoholowa Krokowa

Wykonywane przez nas zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla zdrowia pacjenta. Staramy się aby leczenie zostało jak najlepiej dostosowane do oczekiwań osoby szukającej pomocy z Krokowej. Przed zabiegiem lekarz przeprowadza wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na organizm człowieka. Dodatkowo ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki, która zostanie zaaplikowana we wszywce alkoholowej. Kiedy pacjent będzie zdecydowany i świadom konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może być już przeprowadzony.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie. Wyłączony zostaje enzym, który przekształca alkohol do przyswajalnej formy. W związku z tym osoba, która spożyje alkohol podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z zastosowaniem esperalu ma za zadanie zniesmaczyć do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Krokowej pozostać trzeźwym.

Czy zaszycie esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do kontynuowania dalszego picia alkoholu.

Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. W celu owocnego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Krokowej.

wszywka alkoholowa Krokowa

Czy chory może samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie należy się więc obawiać, ze nieupilnowany chory sięgnie za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się 12 miesięczną abstynencję – jednak po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak konieczność wcześniejszego ich usunięcia, należy zgłosić się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.

Czy w Krokowej znajdziesz klinikę oferującą profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Gdynia

Wszywka alkoholowa Krokowa – kontakt i mapa dojazdu

Kadra naszego gabinetu blisko Krokowej złożony jest wyselekcjonowanych profesjonalistów. Pomagamy w dni robocze, soboty i niedziele po uprzednim umówieniu. Czeka na Państwa kompetentny i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc dla każdego pacjenta.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Wszystkich potrzebujących zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Gdynia

Cena wszywki alkoholowej Krokowa

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Krokowej prosimy o kontakt:

Telefon: tel. +48 519 775 225

Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Krokowa? Koniecznie przejdź do pozostałych miast: