Esperal Jaworzno

Nasza klinika prosperuje na obszarze największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Jaworzna. Chcąc wychodzić na przeciw potrzebom naszych pacjentów stale podnosimy podstawowe standardy naszych usług medycznych w każdym naszym ośrodku. Ważne jest dla nas samopoczucie chorego, z tego powodu, bezustannie zwiększamy sieć naszych klinik. Chcemy, by oferowane przez nas leczenie było jak najbardziej przyjazne dla osób uzależnionych i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również przeprowadzamy kompleksową obsługę od początku trwania leczenia i complete jego zakończenia. Prócz zabiegu wszycia esperalu przeprowadzamy detoks alkoholowy oraz psychoterapię.

Nasza klinika znajduje się niedaleko Jaworzna. Naszym atutem jest ponadczasowa placówka, w której pracownicy to ludzie pracujący z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o złotym sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W przychodni świadczymy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu m.in implantujemy esperal z disulfiram. Świadectwem oferowanego przez nas profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Jaworzna, która postanowiła nam zaufać i pokonała nałóg alkoholowy.

Cena wszywki alkoholowej Jaworzno

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Jaworznie prosimy o kontakt:

esperal Jaworzno

Wszywka alkoholowa Jaworzno

Przeprowadzane przez naszą klinikę zabiegi są bezpieczne dla życia pacjenta. Przykładamy się aby leczenie było jak najlepiej dostosowane do celu osoby szukającej pomocy z Jaworzna. Przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na organizm człowieka. Dodatkowo ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, zostaje podpisana przez niego zgoda, a zabieg może zostać już wykonany.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie człowieka. Wyłączony zostaje enzym przekształcający alkohol do przyswajalnej formy. Osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu w trakcie trwania terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z zastosowaniem esperalu ma za zadanie całkowicie zniesmaczyć do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Jaworznie pozostać w stanie trzeźwości.

Czy zaszycie esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.

Bardzo skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. Chcąc owocnie rozwiązać problem alkoholowy najlepiej wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Jaworzna.

wszywka alkoholowa Jaworzno

Czy chory będzie w stanie samodzielnie wydrapać wszywkę z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie powinno, ze niepilnowany pacjent chwyci za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. Przez to, zaleca się roczną abstynencję – choć po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak wymóg wcześniejszego usunięcia, należy zgłosić się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.

Zastanawiasz się czy w Jaworznie znajdziesz klinikę oferującą profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa Jaworzno – kontakt i mapa dojazdu

Zespół naszego gabinetu blisko Jaworzna złożony jest wyselekcjonowanych specjalistów. Pomagamy w dni robocze oraz w soboty i niedziele po uprzednim umówieniu się. Czeka na Państwa kompetentny i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego potrzebującego pomocy zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Katowice

Chcesz sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Jaworzno? Przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja