Wszywka alkoholowa Gdańsk

Jesteśmy siecią klinik leczenia alkoholizmu i w trosce o wygodę pacjentów rozwijamy listę naszych Placówek poszerzając ją o kolejne lokalizacje. Osoby zmagające się z nałogiem alkoholowym zamieszkałe w województwie pomorskim, pragnące rozpocząć terapię esperalem mają do dyspozycji nowoczesne centrum w Gdańsku.

Centrum Esperal Gdańsk jest kliniką, która łączy dbałość o pacjenta, wielkoduszność z nowoczesnymi terapiami. Klinika zlokalizowana w Gdańsku współpracuje z uznanymi specjalistami, oferując wyjątkową opiekę każdemu pacjentowi. Nasza klinika w Gdańsku to nie tylko zwykła placówka leczenia alkoholizmu esperalem, to miejsce gdzie każdy uzależniony znajdzie zrozumienie i ukojenie.

Esperal Gdańsk

Dokładamy starań by każdy nasz pacjent był odpowiednio poinformowany na temat specyfiki terapii opartej o działanie esperalu. Odpowiedni poziom edukacji w zakresie wszywki alkoholowej w Gdańsku jest istotny by terapia była skuteczna. i przebiegała prawidłowo. Kuracja esperalem jest szansą na odzyskanie normalnego życia z dala od alkoholu. Życia nad którym odzyskasz pełną kontrolę.

Oryginalny esperal jako wszywka alkoholowa w Gdańsku

Nasza klinika w Gdańsku posiada duże doświadczenie w leczeniu alkoholizm w różnych fazach rozwoju uzależnienia alkoholowego. Terapia oparta na działaniu esperalu jako wszywki alkoholowej jest trapią, z której skorzystało wiele naszych pacjentów z Gdańska i okolic. Kuracja esperalem pozwala na długo porzucić alkohol. Do każdego pacjenta jednak podchodzimy w pełni zindywidualizowany sposób, oferując leczenie alkoholizmu dostosowane do potrzeb każdego pacjenta.

Cena wszywki alkoholowej Gdańsk

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu prosimy o kontakt.

Esperal Gdańsk tel. +48 519 775 225