Esperal Gdańsk

Jesteśmy siecią klinik leczenia alkoholizmu i w trosce o wygodę pacjentów rozwijamy listę naszych Placówek poszerzając ją o kolejne lokalizacje. Osoby zmagające się z nałogiem alkoholowym zamieszkałe w województwie pomorskim, pragnące rozpocząć terapię esperalem mają do dyspozycji nowoczesne centrum w Gdańsku.

Cena wszywki alkoholowej Gdańsk

Standard – od 700 zł
VIP – 900 zł
Premium – 1150 zł
Wszywka alkoholowa Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu prosimy o kontakt.

Centrum Esperal Gdańsk jest kliniką, która łączy dbałość o pacjenta, wielkoduszność z nowoczesnymi terapiami. Klinika zlokalizowana w Gdańsku współpracuje z uznanymi specjalistami, oferując wyjątkową opiekę każdemu pacjentowi. Nasza klinika w Gdańsku to nie tylko zwykła placówka leczenia alkoholizmu esperalem, to miejsce gdzie każdy uzależniony znajdzie zrozumienie i ukojenie.

Esperal Gdańsk

Dokładamy starań by każdy nasz pacjent był odpowiednio poinformowany na temat specyfiki terapii opartej o działanie esperalu. Odpowiedni poziom edukacji w zakresie wszywki alkoholowej w Gdańsku jest istotny by terapia była skuteczna. i przebiegała prawidłowo. Kuracja esperalem jest szansą na odzyskanie normalnego życia z dala od alkoholu. Życia nad którym odzyskasz pełną kontrolę.

Oryginalny esperal jako wszywka alkoholowa w Gdańsku

Nasza klinika w Gdańsku posiada duże doświadczenie w leczeniu alkoholizm w różnych fazach rozwoju uzależnienia alkoholowego. Terapia oparta na działaniu esperalu jako wszywki jest trapią, z której skorzystało wiele naszych pacjentów z Gdańska i okolic. Kuracja esperalem pozwala na długo porzucić alkohol. Do każdego pacjenta jednak podchodzimy w pełni zindywidualizowany sposób, oferując leczenie choroby alkoholowej dostosowane do potrzeb każdego pacjenta.

Wszywka alkoholowa Gdańsk – sposób działania

Esperal wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie człowieka. Wyłączony zostaje enzym, który przekształca alkohol do przyswajalnej formy. Osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu podczas leczenia esperalem doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z zastosowaniem esperalu ma za zadanie zrazić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia przy użyciu leku esperal jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Gdańsku pozostać trzeźwym.

Czy zaszycie esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Niestety, ale nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do kontynuowania dalszego picia alkoholu.

Bardzo skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapiach kończąc. Chcąc skutecznie rozwiązać problem alkoholowy najlepiej wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, a tym samym która przeprowadzi zabieg wszycia esperalu.

Czy chory może samodzielnie wydrapać wszywkę z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów do obaw, ze nieupilnowany pacjent chwyci za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. Przez to, zaleca się roczną abstynencję – zdarzają się przypadki, gdzie po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak wymóg wcześniejszego ich usunięcia, należy udać się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.

Ostatnia aktualizacja

Rate this page