Wszywki alkoholowe Esperal Szczecin

Profesjonalne leczenie esperal SzczecinStawiamy ponad wszystko dobro pacjentów, dlatego też nasza praktyka lekarska w zakresie leczenia alkoholizmu wciąż się rozwija i otwieramy nowe oddziały naszej kliniki. Dzięki takim działaniom jesteśmy bliżej pacjenta. Osoby uzależnione już nie muszą przemierzać wielu kilometrów by otrzymać profesjonalną pomoc w walce z nałogiem alkoholowym. Dokradamy starań by każdy nowo otwarty gabinet nie odbiegał standardem od pozostałych i wyróżniał się na tle konkurencji niezwykłym standardem i dbałością o szczegóły.

Esperal Szczecin

Odpowiadając na potrzeby pacjentów z województwa zachodniopomorskiego, postanowiliśmy rozszerzyć zakres oferowanych usług o to województwo. Pacjenci do tej pory byli zmuszeni do korzystania z naszych usług w innych oddziałach, oddalonych o wiele kilometrów od ich domów. Obecnie jesteśmy w stanie wykonywać szereg zabiegów leczenia alkoholizmu przy użyciu esperalu jako wszywki alkoholowej pod wskazanym adresem w Szczecinie i jego okolicach.

Oryginalny esperal w wszywce alkoholowej

Posiadamy bogate doświadczenie w wykonywaniu implantacji esperalu. Poprzez nasze doświadczenie zapewniamy najbardziej komfortowe warunki przeprowadzanego zabiegu wszycia wszywki alkoholowej. Zabieg charakteryzuje się tym, że jest całkowicie bezbolesny i wykonany w ekspresowym czasie – co nie znaczy, że jest wykonywany niedbale. Wręcz przeciwnie – wszyciem esperalu zajmują się uznani chirurdzy. Nasza placówka oferuje wsparcie nie tylko na czas zabiegu ale także po nim. Dodatkowo edukujemy jak postępować z raną po zabiegu a także  czego należy unikać po skorzystaniu z terapii esperalem.

Przed wykonaniem zabiegu pacjent otrzymuje szczegółowe informacje na temat zabiegu i jego konsekwencji. Kiedy wszystkie warunki zostaną przez niego zaakceptowane, wspólnie z lekarzem prowadzanym ustalona zostaje dawka esperalu z disulfiram. Dzięki temu czas kuracji może zostać dostosowany do potrzeb pacjenta. Stosowany przez nas esperal do wszywek alkoholowych jest oryginalny i pochodzi od legalnego dystrybutora. Nasi pacjenci mają gwarancję wykorzystania prawdziwego disulfiram do ich terapii.

Wszywki alkoholowe Szczecin

Zabieg wszycia wszywek alkoholowych jest bezpieczną i skuteczną metodą na pozostanie w stanie trzeźwości i awersji do alkoholu. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane leczeniem alkoholizmu esperalem do kontaktu z naszym oddziałem.

Esperal Szczecin tel. +48 519-775-225

Więcej znajdziesz na Leczenie alkoholizmu NGM Szczecin

Zobacz także: esperal Wrocław

4 votes, average: 4,75 out of 54 votes, average: 4,75 out of 54 votes, average: 4,75 out of 54 votes, average: 4,75 out of 54 votes, average: 4,75 out of 5 (4 votes, average: 4,75 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...