Esperal wszywki alkoholowe Białystok – Esperal Białystok

Jesteśmy kliniką, która może poszczycić się licznymi gabinetami w największych miastach Polski. Oznacza to, że pacjenci nie muszą przemierzać wielokilometrowych odległości by rozpocząć terapię pod okiem doświadczonych specjałów. Nasi pacjenci teraz mogą liczyć na najlepsze terapie i wszywki alkoholowe na wyciągnięcie ręki.

Wszywki alkoholowe Białystok

Centrum Esperal w Białymstoku to nowoczesna klinika, która oferuje leczenie alkoholizmu przy zastosowaniu wszywki alkoholowej z esperalu na najwyższym poziomie. Pomogliśmy wielu pacjentom pokonać nałóg alkoholowy. Wiele z tych sukcesów jest zasługą ciepłych relacji pacjentów z personelem medycznym, który odpowiednio motywuje i wspiera. Dokładamy wszelkich starań by atmosfera była pełna życzliwości i zaufania.

Wszywki alkoholowe z esperalu w Białymstoku

Jesteśmy kliniką, która podejmuje się leczenia alkoholizmu na każdym etapie zaawansowania nałogu. Terapie wszywkami alkoholowymi dobieramy w sposób indywidualny bo wierzymy, że każdy pacjent jest inny. Dlatego szablonowe podejście do terapii esperalem nie jest u nas stosowane. Przed zabiegiem wszycia wszywki alkoholowej, pacjent jest zapoznany ze specyfiką disulfiram i ustalane są dawki esperalu oraz długość działania wszywki alkoholowej. W ofercie także profesjonalne odtrucia alkoholowe i detoks.

Esperal Białystok – Odtrucia alkoholowe

Sam zabieg wszczepienia wszywki alkoholowej jest szybki – trwa około 30 minut. Jest to zasługą naszych doświadczonych chirurgów, którzy sprawiają, że implantacją esperalu staje się sprawniejsza. Aby pacjent nie odczuwał dyskomfortu i bólu, stosujemy w naszej klinice w Białymstoku, znieczulenie miejscowe.

Wszywki alkoholowe są świetnym sposobem na wzmocnienie motywacji do leczenia alkoholizmu i pokonania nałogu alkoholowego.

Esperal Białystok tel. +48 519-775-225

Więcej znajdziesz na Leczenie alkoholizmu NGM Białystok

Zobacz także: esperal Wrocław

11 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 5 (11 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...