Esperal Dobrcz

Nasza klinika działa na terenie największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Dobrcza. Chcąc wychodzić na przeciw wymaganiom naszych pacjentów każdego dnia zwiększamy podstawowe standardy oferowanych przez nas usług medycznych w każdej naszej przychodni. Najważniejsze jest dla nas dobro osoby chorej, z tego powodu, bezustannie zwiększamy sieć naszych placówek. Chcemy, by leczenie było jak najbardziej przyjazne dla pacjenta i żeby nikt nie musiał martwić się odległością. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również przeprowadzamy kompleksową obsługę. Prócz zabiegu wszycia esperalu przeprowadzamy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię.

Nasza placówka znajduje się niedaleko Dobrcza. Naszym atutem jest nowoczesna klinika, gdzie pracownicy to ludzie pracujący z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o złotym sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W przychodni oferujemy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu np. implantujemy esperal z disulfiram. Świadectwem naszego profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Dobrcza, która nam zaufała i pokonała nałóg alkoholowy.

Cena wszywki alkoholowej Dobrcz

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Dobrczu prosimy o kontakt:

esperal Dobrcz

Wszywka alkoholowa Dobrcz

Wykonywane przez nas zabiegi są bezpieczne dla życia pacjenta. Przykładamy się by leczenie było jak najlepiej dopasowane do oczekiwań osoby szukającej pomocy z Dobrcza. Przed zabiegiem lekarz przeprowadza wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na ciało człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki, która zostanie zaaplikowana we wszywce alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może być już wykonany.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie człowieka. Wyłączony zostaje enzym, który przekształca alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z pomocą esperalu ma za zadanie zrazić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Dobrczu pozostać trzeźwym.

Czy zaszycie esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego picia alkoholu.

Bardzo skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie alkoholizmu, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu owocnego rozwiązania problemu alkoholowego warto wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Dobrcza.

wszywka alkoholowa Dobrcz

Czy chory może samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów complete obaw, ze niepilnowany chory złapie za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. Przez to, zaleca się 12 miesięczną abstynencję – choć po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak wymóg wcześniejszego ich usunięcia, należy udać się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.

Czy w Dobrczu znajdziesz klinikę oferującą profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajduje się w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Bydgoszcz

Wszywka alkoholowa Dobrcz – kontakt i trasa dojazdu

Kadra naszej kliniki blisko Dobrcza składa się wyselekcjonowanych profesjonalistów. Pomagamy w dni robocze, soboty i niedziele po uprzednim umówieniu się. Czeka na Państwa kompetentny i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego poszukującego pomocy zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Bydgoszcz

Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Dobrcz? Koniecznie przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja