Esperal Brzeg Dolny

Nasza klinika pomaga na terenie największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Brzegu Dolnego. Chcąc sprostać wymaganiom naszych pacjentów bezustannie zwiększamy standardy naszych usług medycznych w każdej naszej przychodni. Ważne jest dla nas samopoczucie osoby chorej, z tego powodu, bezustannie rozwijamy sieć naszych placówek. Chcemy, by leczenie było jak najbardziej przyjazne dla osób uzależnionych i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również kompleksową obsługą od początku trwania leczenia i complete jego zakończenia. Prócz zabiegu wszycia esperalu przeprowadzamy detoks alkoholowy oraz psychoterapię.

Nasza klinika zajmuje miejsce niedaleko Brzegu Dolnego. Wyróżnia nas nowoczesna klinika, gdzie pracownicy to ludzie z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o wielkim sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W naszej przychodni oferujemy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu np. implantujemy esperal z disulfiram. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Brzegu Dolnego, która postanowiła nam zaufać i wygrała ze swoim nałogiem alkoholowym.

esperal Brzeg Dolny

Wszywka alkoholowa Brzeg Dolny

Przeprowadzane przez naszą klinikę zabiegi są bezpieczne dla życia pacjenta. Staramy się aby leczenie było jak najlepiej dobrane do celu osoby chorej z Brzegu Dolnego. Tuż przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza rozmowę-wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na ciało człowieka. Dodatkowo ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki, która zostanie zaaplikowana we wszywce alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, zostaje podpisana przez niego zgoda, a zabieg może być już wykonany.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)

Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie. Wyłączony zostaje enzym, który przekształca alkohol do przyswajalnej formy. Osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z pomocą esperalu ma za zadanie zrazić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Brzegu Dolnemu pozostać w stanie trzeźwości.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.

Bardzo skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu sprawnego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Brzegu Dolnego.

wszywka alkoholowa Brzeg Dolny

Czy chory może samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie powinno, ze niepilnowany chory chwyci za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się roczną abstynencję – zdarzają się przypadki, gdzie po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak wymóg wcześniejszego ich usunięcia, należy skierować się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.

Czy w Brzegu Dolnemu znajdziesz klinikę oferującą profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajduje się w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Wrocław

Wszywka alkoholowa Brzeg Dolny – kontakt i mapa dojazdu

Zespół naszej kliniki blisko Brzegu Dolnego składa się najlepszych profesjonalistów. Pomagamy w dni robocze, soboty i niedziele po uprzednim umówieniu. Czeka na Państwa kompetentny i pozytywnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc dla każdego pacjenta szukającego pomocy.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Wszystkich potrzebujących zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Wrocław

Cena wszywki alkoholowej Brzeg Dolny

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Brzegu Dolnemu prosimy o kontakt:

Telefon: tel. +48 519 775 225

Chcesz sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Brzeg Dolny? Przejdź do pozostałych miast: