Esperal Bielsko-Biała

Nasza klinika pomaga na obszarze największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Bielska-Białej. Chcąc sprostać wymaganiom naszych pacjentów stale zwiększamy standardy naszych usług medycznych w każdej naszej klinice. Niezwykle ważne jest dla nas samopoczucie chorego, z tego powodu, bezustannie rozbudowujemy sieć naszych klinik. Zależy nam by oferowane przez nas leczenie było jak najbardziej przyjazne dla pacjenta i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale również kompleksową obsługą. Oprócz zabiegu wszycia esperalu przeprowadzamy detoks alkoholowy oraz psychoterapię.

Nasza placówka znajduje się niedaleko Bielska-Białej. Naszym atutem jest ponadczasowa klinika, gdzie pracownicy to ludzie z powołaniem. Kadra naszego ośrodka to profesjonaliści o ofiarnym sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W naszej przychodni przeprowadzamy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe np. implantujemy esperal disulfiram. Świadectwem naszego profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Bielska-Białej, która postanowiła nam zaufać i pokonała swój nałóg alkoholowy.

Cena wszywki alkoholowej Bielsko-Biała

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Bielsku-Białej prosimy o kontakt:

esperal Bielsko-Biała

Wszywka alkoholowa Bielsko-Biała

Wykonywane przez naszą klinikę zabiegi są bezpieczne dla życia pacjenta. Przykładamy się aby leczenie było jak najlepiej dostosowane do zamierzeń osoby chorej z Bielska-Białej. Przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza rozmowę-wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na ciało człowieka. Oprócz tego ustala w porozumieniu z pacjentem wielkość dawki, która zostanie zaaplikowana we wszywce alkoholowej. Kiedy pacjent będzie zdecydowany i świadom konsekwencji leczenia esperalem, zostaje podpisana przez niego zgoda, a zabieg może zostać już przeprowadzony.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)

Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie człowieka. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym, który przekształca alkohol do bardziej przyswajalnej formy. W związku z tym osoba, która spożyje alkohol w trakcie trwania terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z zastosowaniem esperalu ma za zadanie całkowicie zniesmaczyć do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Bielsku-Białej pozostać w stanie trzeźwości.

Czy zaszycie esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do kontynuowania dalszego spożywania alkoholu.

Bardzo skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. Chcąc owocnie rozwiązać problem alkoholowy rozsądnie jest wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Bielska-Białej.

wszywka alkoholowa Bielsko-Biała

Czy chory jest w stanie samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów complete obaw, ze niepilnowany pacjent złapie za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się roczną abstynencję – jednak po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak wymóg wcześniejszego ich usunięcia, należy zgłosić się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.

Zastanawiasz się czy w Bielsku-Białej znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa Bielsko-Biała – kontakt i mapa dojazdu

Kadra naszego gabinetu blisko Bielska-Białej składa się najlepszych specjalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze oraz w soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu się. Czeka na Państwa kompetentny i pozytywnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego potrzebującego pomocy zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Katowice

Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Bielsko-Biała? Koniecznie przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja