Wszywki alkoholowe esperal Wrocław

Leczenie esperal WrocławMając na uwadze dobro naszych pacjentów postanowiliśmy otworzyć swoje oddziały w wielu miastach tak aby dostęp do środków typu wszywki alkoholowe był jeszcze lepszy. Dzięki temu nasi pacjenci nie muszą pokonywać niezliczonej ilości kilometrów aby otrzymać fachową pomoc. To co wyróżnia nasze gabinety to ujednolicenie standardów i stawianie na pierwszym miejscu pacjenta bez względu do jakiej placówki się on zgłosił.

Nie inaczej jest we Wrocławiu gdzie od kilku lat pomagamy pacjentom walczyć z nałogiem i do tej pory udało nam się przeprowadzić kilkaset zabiegów wszycia leku Esperal. Podobnie jak w innych naszych oddziałach tak i tutaj spotkać można przyjazny personel, który zna i rozumie problemy ludzi zmagających się z problemem alkoholowym. Dlatego zaufało nam już wielu pacjentów, którzy są dzisiaj świadectwem naszego profesjonalizmu.

Profesjonalne wszywki alkoholowe

Jeśli chodzi o Esperal (Disulfiram) to nasze doświadczenie oraz profesjonalne zaplecze medyczne umożliwia nam na szybkie i bezbolesne wykonanie zabiegu. Wszywka alkoholowa implementowana jest przez lekarza medycyny w znieczuleniu miejscowym dzięki czemu pacjent jeszcze tego samego dnia może opuścić placówkę. Należy także zwrócić uwagę na fachową opiekę przed, w czasie i po zabiegu – lekarz dokładnie tłumaczy przed zabiegiem na czym będzie on polegał i w jaki sposób należy pielęgnować ranę po nim. Dzięki temu pacjent otrzymuje dokładne instrukcje.

Zabieg przeprowadzany w Polskim Centrum Esperal Wrocław jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny. O tym jaka dawka leku zostanie zaimplementowana decyduje lekarz w porozumieniu z pacjentem. Chodzi o to aby leczenie było dostosowane do pacjenta i jak najbardziej spełniało jego oczekiwania. Dlatego przed zabiegiem przeprowadzany jest wywiad a  pacjent zostaje dokładnie poinformowany o możliwych interakcjach leku Esperal (Disulfiram) z alkoholem. Po tym pacjent podpisuje zgodę i zaczynany jest zabieg.

Podsumowując nasze wszywki alkoholowe to bezpieczny i skuteczny sposób na wymuszenie abstynencji. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszym oddziałem we Wrocławiu.

Esperal Wrocław tel. +48 519-775-225

Więcej znajdziesz na esperal-leczenie.pl